Úplněk a chirurgie

(výňatek z americké učebnice přírodní léčby)

Úplněk je z astronomického hlediska opozice Slunce a Měsíce a je to jediná poloha Měsíce, kdy vidíme celý jeho povrch bez zastínění slunečních paprsků Zemí. Tato konstelace má obrovský vliv na všechny přírodní děje, nejmarkantnější účinky můžeme vidět například na zvýšené síle přílivu. O úplňku se zhoršují nemoci, nehojí se rány, záněty více hnisají atd. V době před úplňkem a při něm je velmi vhodné vyhnout se jakýmkoli závažným operacím a zdravotním zákrokům, například i komplikovanému trhání zubů atd.

 

Chirurgie v ulici Dědinská č. 29 Praha 6 Ruzyně byla do tohoto místa  přesunuta od začátku května 2016 z Prahy 6 Řepy , kde  před tím fungovala od  roku 1988.

 

Zařízení poskytuje celé spektrum ambulantní chirurgie, včetně odtraňování kožních a podkožních lezí,  uvolňování šlachových kontraktur, operace karpálního tunelu, některé operace křečových žil, úpravy nehtových lůžek s plastikou a celou škálu neoperačních ošetření spadajícíh do oboru chirurgie.

 

Naše zařízení se podílí  již řadu let  na studii léčby bolestivých stavů v subklinické poloze. 

 

Zařízení má smlouvu s pojišťovnami 111,201,205,207,211 a 217 a výkony dle sazebníku jsou hrazeny prostřednictvím pojišťoven.

 

Z výkonů mimo úhradu pojišťovnu zařízení provádí některé estetické výkony:

například:

Plastika horních víček   8 300,- Kč

Plastika dolních víček  10 300,- Kč

 

 

Estetické výkony provádíme v úterý a ve středu v dopoledních hodinách v místní anestesii

a v pátek v celkové anestesii.

K výkonům objednáváme telefonicky, ale lépe emailovou poštou.

 

 

 

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.